İstanbul Turizm Fuarı’nda Lİiderler Buluştu

Marriott International ve Aktarlı Group’un iş birliğiyle İstanbul’da yepyeni bir soluk getirecek olan Sanasaryan Han, A Luxury Collection Hotel, Istanbul’un Genel Müdürü Volkan Öztürkler İstanbul Turizm Fuarı (ITF) Turizm Zirvesi Programı’nda konuşmacı olarak yer aldı.

Marriott International, İstanbul’un tarihi yarımadasına lüks ve unutulmaz konaklama deneyimini bir araya getirecek en prestijli markası Sanasaryan Han, A Luxury Collection Hotel Istanbul Multi-Property Genel Müdürü Volkan Öztürkler, İstanbul Turizm Fuarı (ITF) Turizm Zirvesi Programı’nda konuşmacı olarak yer aldı. 

 

Uzun yıllardır devam eden ve bu sene 4-5 Ekim tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşen İstanbul Turizm Fuarı (ITF) kapsamında Turizm ve Otelcilik konusunda alanında değerli isimlerin görüşlerini paylaştığı Turizm Zirvesi Programı’nda Volkan Öztürkler “2023 Yılı Değerlendirmesi, 2024 Yılı Beklentileri”hakkında görüşlerini paylaştı. 

 

30’dan fazla farklı markasıyla dünyanın en eski, en güçlü ve lider şirketlerinden biri olarak tanınan Marriott International, prestijli markası The Luxury Collection ile İstanbul’da lüks konaklama deneyimini bir üst seviyeye taşımaya hazırlanıyor. 

 

Misafirlere özel kişiselleştirilmiş hizmetler sunarak konuklarını ağırlamak ve lüks konaklama deneyimini benzersiz kılmak için hem şehir merkezinde hem de tarihi yarımadanın kalbinde yer alan Sanasaryan Han, A Luxury Collection Hotel; 1895 yılında benzersiz bir neo-barok mimari eser olarak inşa edilen ve şu an özüne sadık kalarak yenilenen, 63 odası, 1 etkinlik salonu, 1 restaurant ve barıyla 23 Ekim 2023 tarihinde kapılarını misafirlerine açmaya hazırlanıyor.

 

Turizm ve Otelcilik konusunda 20 yılı aşkın bilgi ve tecrübeye sahip Öztürkler, Marriott International ve Aktarlı Group’un iş birliğiyle İstanbul’da yepyeni bir soluk getirecek olan Sanasaryan Han dışında portfolyoya eklenecek yeni bir The Luxury Collection ve Marriott Oteli’nin daha Genel Müdürlüğü görevini üstleniyor.  

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx