Galaxy Z Flip 6’nın sır gibi saklanan özelliği ortaya çıktı; eskisinden çok daha büyük olacak

Bu yenilikler, katlanabilir telefon deneyimini bir adım öteye taşıyarak, kullanıcıların daha verimli ve etkileyici bir kullanım sunmayı hedefliyor. Galaxy Z Flip serisinin en yeni modeli, tasarım ve performans açısından önemli iyileştirmeler vaat ediyor.

Geçen yılın Galaxy Z Flip 5 modeli ile 3.4 inçlik bir kapak ekranı sunarak büyük bir ilerleme kaydeden Samsung, bu kez Galaxy Z Flip serisinin yeni üyesi ile karşımıza çıkıyor. Güvenilir sızıntı kaynağı @TheGalox_ tarafından paylaşılan yeni söylentilere göre, yaklaşmakta olan Flip6, daha da büyük bir 3.9 inç dış ekran ile gelecek. Ayrıca, güncellenmiş kapak ekranı için Gorilla Glass Armor korumasının da sunulacağı söyleniyor.

Samsung‘un, ana ekran için 6.7 inç büyüklüğünde bir ekran ve daha büyük bir soğutma sistemi ile geliştirilmiş bir menteşe ve iç düzenleme kullanması bekleniyor. Katlanabilir cihazın, 12GB RAM’e kadar seçeneklerle eşleştirilmiş bir Snapdragon 8 Gen 3 çipseti ile gelmesi öngörülüyor ki bu, Samsung‘un Flip serisinde 8GB’dan fazla RAM sunduğu ilk sefer olacak.

Arka tarafın, 50MP ana kamera ile birlikte 12MP geniş açılı lens içeren bir çift sensöre ev sahipliği yapacağı iddia ediliyor. Samsung ayrıca, Galaxy S24 serisinde olduğu gibi Galaxy AI özellikleri ve 7 yıl yazılım ve güvenlik güncellemesi sunmayı planlıyor.

Flip6’nın 4.000 mAh kapasiteli bir pil ile geleceği söyleniyor ki bu, Flip5’in 3.700 mAh’lik piline kıyasla memnuniyetle karşılanacak bir yükseltme olacaktır. Samsung, Flip6’yı Temmuz’daki Galaxy Unpacked etkinliğinde Fold6 ve Galaxy Ring ile birlikte duyurmayı bekliyor.

Bu gelişmeler, Galaxy Z Flip serisinin en yeni modelinin, hem tasarım hem de performans açısından önemli iyileştirmeler vaat ettiğini gösteriyor. Daha büyük kapak ekranı ve geliştirilmiş özellikleri ile Flip6, kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşımak için tasarlanmış gibi görünüyor. Bu yenilikler, katlanabilir telefon teknolojisindeki ilerlemeyi gözler önüne sererken, Samsung’un pazar liderliğini pekiştirmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx