Cumhurbaşkanı Erdoğan ve diğer siyasilerden sanatçı Ayla Algan için taziye mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Türk tiyatrosunun, sinemasının ve müziğinin usta ismi, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü sahibi, çok değerli Ayla Algan Hanımefendi’nin vefat haberini üzüntüyle öğrendim. Merhumeye Allah’tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve tüm sanat camiamıza başsağlığı diliyorum.” ifadesini kullandı.

 


SAĞLIK BAKANI KOCA DA ALGAN İÇİN TAZİYE MESAJI YAYIMLADI

Koca, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda, şu ifadeleri kullandı: “Tiyatro, sinema ve müzik sanatlarımıza katkılarıyla gönüllerde yer edinmiş, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü sahibi Ayla Algan Hanımefendi’nin vefatı sebebiyle hepimiz üzgünüz. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve sanat camiamıza başsağlığı diliyorum.”

 


TBMM BAŞKANI KURTULMUŞ’UN TAZİYE MESAJI

Kurtulmuş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Türk tiyatrosunun ve sinemasının usta ismi, devlet sanatçısı Ayla Algan’a Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve sanat camiamıza başsağlığı diliyorum.” ifadesini kullandı.


CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI CEVDET YILMAZ’IN TAZİYE MESAJI

Yılmaz, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda, şu ifadeleri kullandı: “Türk tiyatrosunun, sinemasının ve müziğinin kıymetli ismi, Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Büyük Ödülü’nün sahibi Ayla Algan’ın vefatından üzüntü duydum. Usta sanatçımıza Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve sanat camiamıza başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.”

 

KAYNAK: AA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx