Cumhur İttifakı İncirliova’ya Üniversite Getirecek

Cumhur İttifakı’nın İncirliova Belediye Başkanı adayı Aytekin Kaya, İncirliova’ya üniversiteyi getireceğini açıkladı.

AK Parti Aydın’da 17 ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı. Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Savaş, adayların belli olmasından sonra Çine, Karpuzlu, Koçarlı ve İncirliova ilçe belediye başkanları ve ilçe teşkilatlarıyla buluşup hayırlı olsun dileklerini iletti. Savaş’ı AK Parti İncirliova İlçe Başkanı Ali Kaykı, MHP İncirliova İlçe Başkanı Polat Tanrıkulu, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya ve partililer karşıladı. Büyükşehir adayı Savaş, Başkan Kaya’ya adaylığının hayırlı olmasını diledi.

Savaş’ın İncirliova ziyaretinde kendisine AK Parti Aydın Milletvekilleri ve AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten eşlik etti.

‘İncirliova’ya güzel hizmetler yapacağız’

Aydın’da çok güzel bir tablo ve önünün açık olduğunu kaydeden İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, “1 Nisan’da Mustafa Savaş başkanımla İncirliova’da Aytekin Kaya ile birlikte güzel hizmetler yapacağız. İncirliova’nın hizmete ihtiyacı var. İncirliova’ya üniversite getireceğiz. Sandıklı’nın alt yapısını yapacağız. Otoparklar yapacağız. İncirliova’ya Tarım Organize Sanayi yapacağız. Allah nasip ederse ilçemize çok güzel hizmetler yapacağız. Bizleri aday gösteren başta Cumhurbaşkanımız, İl Başkanımız olmak üzere herkese teşekkür ederim. İnşallah sizleri mahcup etmeyip emeklerinizi boşa çıkarmayacağım” diye konuştu.

‘Cumhur İttifakı Meydanlarda kuruldu’

31 Mart akşamı Cumhur İttifakı Aydın’da büyük bir başarı elde edeceğini kaydeden büyükşehir adayı Savaş, “Hep söylüyorum Cumhur İttifakı meydanlarda kuruldu. Cumhur İttifakı gönüllerde kuruldu. Cumhur İttifakı, Çanakkale Ruhu. Cumhur İttifakı, Yenikapı Ruhu. Cumhur İttifakı artık pazara kadar değil, mezara kadar arkadaşlar. Allah birliğimizi, beraberliğimizi daim eylesin. İşte burada birlik ve beraberliğimizin güzel fotoğrafını, resmini görüyorsunuz. Herkes burada, herkes omuz omuza el ele vererek 31 Mart’ta Aydın’a büyük bir başarıyı yaşatacağız” diyerek birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx