Yüzyüzeyken Konuşuruz’un Üyesi Can Tunaboylu’nun Sevgilisini Darp Ettiği İddiası Ortalığı Ayağa Kaldırdı

Yüzyüzeyken Konuşuruz grubunun üyesi Can Tunaboylu’nun sevgilisini darp ettiği iddiası tüyleri diken diken etti. Şiddete uğrayan Aybike Çelik’in paylaşımları sosyal medya kullanıcılarını ayağa kaldırdı…

Yüzyüzeyken Konuşuruz, günümüzün en popüler gruplardan biri. Ayrıca şarkıları milyonlarca kişi tarafından dinleniyor ve seviliyor.

Belki hatırlarsanız geçtiğimiz sene, aşk dolu sözleriyle dikkat çeken grubun solisti Kaan Boşnak hakkında bir darp iddiası atılmıştı ortaya.

2020 yılında reklamcı ve organizatör Başak Ceylan Torun’la nikah masasına oturan Kaan Boşnak’ın önce başka kadınlara attığı mesajlar tek tek ifşa edilmişti.

Ardından Başak Ceylan Torun, hem kendisinin hem de minicik oğullarının Kaan Boşnak tarafından şiddet gördüğünü itiraf etmişti.

Başak Ceylan Torun, ‘Bu zaman kadar ailem ve oğlum zarar görmesin diye hep sustum, açıklama yapmadım. Artık oğluma kendi aileme ve bana yaşatılan üzücü durumları açığa kavuşturmak üzere avukatlarım ile gerekli hukuki işlemleri başlatacağız. Sevgilerle.’ demişti. Fakat olayın üstü çabuk kapandı. Sessiz sedasız unutulan konulardan biri olarak arşive eklendi Kaan Boşnak’ın şiddeti.

Geçtiğimiz saatlerde, Yüzyüzeyken Konuşuruz grubunun bas gitaristi Can Tunaboylu hakkında da bir darp iddiası çıktı…

Can Tunaboylu’nun sevgilisi Aybike Çelik sadece yaşadıklarını anlatmakla kalmadı, maruz kaldığı şiddetin büyük izlerini de paylaştı.

Çelik, “3 Ağustos gecesi eski erkek arkadaşım olan şahıs tarafından ağır şekilde darp edildim.” dedi ve ekledi:

’13 gün boyunca kırık kol, gözüm mor bir şekilde duygusal manipülasyon ile evde tutuldum. Dışarı tek çıkabildiğim gün şahsın konseriydi, konser günü grup arkadaşlarına ve menajerlerine gözümü eserdim, şahıs sahnedeyken diğer müzisyen arkadaşlara suratımdaki makyajı silerek anlatmak istedim, burada istenmiyorsun diye üzerime gelindiği için uğradığım şiddeti ve incittiğimi sandığım kolumu (aslında kırık olan) ve gözümün morluğunu anlatamadım. Gösteremedim ve yaşadığım şok ve Stockholm sendromu nedeniyle yine şahısa sığınmak durumunda kaldım.’

Darp raporu alamasın diye hastaneye götürülmediğini söyleyen ve psikolojik şiddet görmeye devam ettiğini belirten Aybike Çelik,

‘Kolumdaki kırık bası tıbbi müdahale ile çözülemeyeceği için dava zaten otomatik olarak açıldı fakat bana işkence uygulamış bu şahsın hiçbir şey yapmamış gibi hayatına devam etmesi sinirlerimi bozuyor’ dedi.

?

Can Tunaboylu’dan da savunma gecikmedi. Eski sevgilisi Aybike Çelik’in anlattıklarının gerçeğe aykırı olduğunu söyleyen Tunaboylu, gerçeklerin anlatılandan farklı olduğunu vurguladı.?

1. Gerçeklerin ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır, yakında anlarız ne olduğunu. Fakat bu Yüyüzeyken Konuşuruz grubu hakkında ikinci darp iddiası olduğu ve bir önceki havada kaldığı için sosyal medya kullanıcıları kızgınlıklarını gizleyemedi tabii. Gelin, kim ne demiş beraber bakalım ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. Diyecek söz yok gerçekten. Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx