Shiba Inu’dan yeni Shibarium uygulaması: “Devrim yaratacak”

Shiba Inu, Shibarium için geliştirdiği yeni Shiba Hub uygulamasını tanıttı. Ekosisteme eklenen son uygulama olarak dikkatleri üzerine çeken Shiba Hub, geliştiriciler tarafından “olağanüstü bir şeye açılan kapı” olarak nitelendirildi.

Shibarium ile entegre olacak

Shiba Inu geliştiricileri Shiba Hub adlı yeni bir uygulama geliştirildiğini duyurdu. Shiba Inu’nun baş pazarlama stratejisti Lucie tarafından paylaşılan bir güncellemede, yeni uygulama “olağanüstü bir şeye açılan bir kapı” olarak tanıtıldı.

Uygulama, yeni başlatılan Shibarium ağı ile entegre olacak ve SHIB meraklıları için topluluk deneyiminde devrim yaratmayı hedefleyecek.

Topluluğun pazarlama lideri ise uygulama veya potansiyel lansman tarihi hakkında merak edilen soruları yanıtsız bırakarak konuyla ilgili detay paylaşmadı.

Shiba Hub SHIB Metaverse’in bir parçası mı?

Duyuruya eşlik eden bir tanıtım videosu, Shiba Hub’ın Shibarium Metaverse’in bir bileşeni olduğuna dair göndermelerde bulundu. Ayrıca Shiba Inu’nun planlanan metaverse projesinin “SHIB’yi diğer her şeyden” ayıran bir şey olduğu belirtildi.

Ardından, Shiba Hub’ın Shibarium’un üst düzey metaverse ortamına erişemeyen kullanıcıların diğer topluluk üyeleriyle etkileşime girmesini kolaylaştıracak bir “süper uygulama” olacağından bahsedildi.

Tüm merkezi olmayan toplulukların ortak bir konuma ihtiyaç duyması gibi, Shiba Hub’ın da Shibarium’da bu ortak merkezi nokta olarak işlev göreceği vurgulandı.

Uygulamanın kullanıcıların günlük ihtiyaçlarına göre tasarlandığı ve özel bir Shibarium deneyimine olanak tanıdığı iddia edildi. Kullanıcılar en sevdikleri özellikleri, protokolleri, projeleri, kişileri ve dApp’leri seçerek uygulamayı özelleştirebilecek ve merkez noktası oldukları bir deneyimin keyfini çıkarabilecekler.

Shiba Hub ayrıca DeFi ordusunun “kendi kendine egemen kimlik, blokzinciri ve hub’daki diğer ısmarlama dApp’lerle entegre olan deneyimler” oluşturması için “drag-and-drop” modülüne sahip bir oluşturucu sağlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx