Kupada hakemler belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan açıklamaya göre, maçlarda görev alacak hakemler şunlar:

– 5 ARALIK SALI:

  • 13.00 Ankara Keçiörengücü-Muş 1984 Muşspor: Berkay Erdemir
  • 13.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Belediye Derincespor: Ömer Faruk Turtay
  • 15.00 Siltaş Yapı Pendikspor-Isparta 32 Spor: Adnan Deniz Kayatepe
  • 17.00 Bitexen Antalyaspor-Kepezspor: Raşit Yorgancılar
  • 19.00 Yılport Samsunspor-Tokat Belediye Plevnespor: Muhammet Ali Metoğlu
  • 21.00 Corendon Alanyaspor-Kocaelispor: Ali Yılmaz

– 6 ARALIK ÇARŞAMBA:

  • 13.00 Teksüt Bandırmaspor-Somaspor: Semih Kurt
  • 13.00 Kasımpaşa-Kırşehir Futbol SK: Mehmet Ali Özer
  • 13.00 Bodrum FK-Menemen FK: Levent Buğra Vartemel
  • 13.00 Erzurumspor FK-Anagold 24 Erzincanspor: Burak Demirkıran
  • 14.00 Boluspor-Amed Sportif Faaliyetler: Oğuzhan Uğurlu
  • 14.00 Ümraniyespor-Güneş Holding Çankayaspor: Doğu Yılmaz
  • 14.00 Eyüpspor-Ankara Demirspor: Furkan Aksuoğlu
  • 14.00 Gençlerbirliği-Bornova 1877 Sportif Yatırımlar: Lütfullah Aslan
  • 14.00 Adanaspor-Esenler Erokspor: Erdem Demirtaş
  • 14.00 Göztepe-1461 Trabzon FK: Emre Kaan Çalışkan
  • 14.00 Altay-Tuna Tarım Kırklarelispor: Batuhan Kolak
  • 14.00 Sakaryaspor-Ankaraspor: Ali Rıza Altunbakır
  • 15.00 TÜMOSAN Konyaspor-Beyoğlu Yeni Çarşı: Yunus Dursun
  • 17.00 Atakaş Hatayspor-Düzce Cam Düzcespor: Davut Dakul Çelik
  • 19.00 Mondihome Kayserispor-Vefa Group Vanspor: Ayberk Demirbaş
  • 21.00 Trabzonspor-Ahlatcı Çorum FK: Direnç Tonusluoğlu

– 7 ARALIK PERŞEMBE:

  • 13.00 Manisa FK-GMG Kastamonuspor: Tolga Akbaba
  • 13.00 EMS Yapı Sivasspor-Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor: Alpaslan Şen
  • 15.00 Gaziantep FK-Etimesgut Belediyespor: Ozan Ergün
  • 17.00 MKE Ankaragücü-İskenderunspor: Erdem Mertoğlu
  • 19.00 Çaykur Rizespor-Bucaspor 1928: Mehmet Türkmen
  • 21.00 RAMS Başakşehir-ASTOR Enerji Şanlıurfaspor: Yasin Kol

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx